STREFA SPA I FITNESS

W kompleksie Dune Resort właściciele oraz goście mają do dyspozycji ekskluzywną strefę rekreacyjną. To gwarancja relaksu i rozrywki 365 dni w roku bez względu na pogodę.

BASEN Z WIDOKIEM NA MORZE
Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na morze i podgrzewaną wodą zapewniają komfort podczas podziwiania zachodów słońca, a delikatne podświetlenie wprawia w niezapomniany nastrój.

BASEN KRYTY
Kompleks krytych basenów dla dorosłych i dzieci pozwala rozkoszować się kąpielą przez cały rok. Odprężająca moc hydromasażu w jacuzzi daje ukojenie i przywraca energię.

RELAKS W SAUNIE
Sauna zapewnia niezapomniany relaks i działanie lecznicze. Pomaga oczyścić skórę, poprawia krążenie i wspomaga odporność.

STREFA FITNESS
Strefa Dune Fitness została wyposażona w nowoczesny sprzęt, który zaspokaja potrzeby tych, dla których sport to filozofia życia.

ZAPYTAJ O APARTAMENT
[honeypot maniek-666 id:s1681960345414202]

Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×