TO MOŻE BYĆ TWÓJ KAWAŁEK WYBRZEŻA

PENTHOUSE – LUKSUS W LUKSUSIE

Nadzwyczajny apartament fantastycznie zlokalizowany w kompleksie Dune Resort, którego położenie bezpośrednio przy promenadzie, kilka kroków od piaszczystej plaży oraz brzegu morza tworzy w pełni wyjątkowy klimat miejsca luksusowego.

Apartament pozwala właścicielom na całkowite oderwanie się od rzeczywistości, może posłużyć za miejsce wytchnienia i inspiracji o każdej porze dnia i roku.

WIDOK ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH I PEŁNE POCZUCIE INTYMNOŚCI

ORYGINALNY PROJEKT, NICZYM DZIEŁO SZTUKI

Wyjątkowe przestrzenie podkreśla duża ilości przeszkleń; przestrzeń wewnętrzna przenika się tu z zewnętrzną i tworzy jedną spójną całość. Wnętrze zapewnia warunki do pełnego wyizolowania się jego użytkowników.

Zaprojektowane zostało przez architekta w stylu nawiązującym do stylu Hamptons, czyli klimatu wnętrz luksusowych domów na Long Island.

Choć styl ten słusznie kojarzy się z bogactwem, nie odnosi się jednak do nadmiernego czy kiczowatego przepychu. Jest idealnie wyważoną elegancją, która wyraża się w lekkich i przyjaznych wnętrzach. Narodził się bowiem z potrzeby wytchnienia w spokojnym otoczeniu, kojącego kontaktu z naturą, w rezydencjach których przestrzenie stanowią niejako odbicie natury.

Nadmorskie pejzaże stanowią najważniejszą inspirację tego stylu, wręcz jego esencję. Przytłumione kolory, czyli błękit wody, wachlarz odcieni piasku, biel morskiej piany, brązy zaczerpnięte z wytrawionego solą, wyrzuconego na brzeg drewna. Dominują naturalne materiały wykorzystywane w urządzaniu wnętrz: drewno, kamień, wiklina, trawa morska czy lniane płótno.

Proste, klasyczne formy, miękkie linie, symetria, wszechobecne naturalne światło i przestrzeń.

PRESTIŻ ZNANY Z NAJWIĘKSZYCH METROPOLII ŚWIATA W SERCU UROKLIWEJ NADBAŁTYCKIEJ PRZYRODY

WILLE PRZENIESIONE DO PIĘKNEJ, NADBAŁTYCKIEJ SCENERII

Duża otwarta przestrzeń wnętrz oraz ogromna ilość przeszkleń pozwalają na pełną harmonię z otoczeniem. Bezkres nieba, błękitna tafla wody oddziałują na zmysły. Można kłaść się spać i budzić z widokiem morza przed oczami. Można słyszeć szum fal, krzyk mew, wpatrywać w zachodzące słońce z kieliszkiem wina w ręku.

Apartament typu penthouse to również duży taras, czasami o powierzchni przeszło kilkudziesięciu metrów kwadratowych, z którego rozciąga się niczym niezakłócony widok na taflę wody i nadmorską zieleń. Jest jak ogród, w którym można postawić meble wypoczynkowe, a latem urządzić piękne garden party.

Urządzone w stylu hampton oscylują między prostotą a luksusem, przy czym luksus jest tu bardzo dyskretny – kryje się w wysokiej jakości materiałach, precyzji wykonania i nade wszystko w komforcie, który jest tu najważniejszy.

Mieszkańcy penthouse w Dune Resort mają dostęp do całorocznej strefy wellness z basenami, jacuzzi, salą fitness, sauną oraz wyszukanych smaków dwóch działających restauracji Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie and Bar. W budynku funkcjonuje również strefa symulatorów Dune Golf & Racing.

To może być Twój skrawek nadmorskiego luksusu

Poznaj ofertę sprzedaży penthouse’u

</p>
<p style="text-align: center"> Diana Butowska </p>
<p>

Diana Butowska

</p>
<p style="text-align: center"> Cezary Kulesza </p>
<p>

Cezary Kulesza


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
    .