TO MOŻE BYĆ TWÓJ KAWAŁEK WYBRZEŻA

PENTHOUSE – LUKSUS W LUKSUSIE

Nadzwyczajny apartament fantastycznie zlokalizowany w kompleksie Dune Resort, którego położenie bezpośrednio przy promenadzie, kilka kroków od piaszczystej plaży oraz brzegu morza tworzy w pełni wyjątkowy klimat miejsca luksusowego.

Apartament pozwala właścicielom na całkowite oderwanie się od rzeczywistości, może posłużyć za miejsce wytchnienia i inspiracji o każdej porze dnia i roku.

WIDOK ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH I PEŁNE POCZUCIE INTYMNOŚCI

ORYGINALNY PROJEKT, NICZYM DZIEŁO SZTUKI

Wnętrze zaprojektowane przez architekta w stylu nawiązującym do stylu Hamptons, czyli klimatu wnętrz luksusowych domów na Long Island.

Najważniejszą inspiracją tego stylu są nadmorskie pejzaże. Przytłumione kolory, czyli błękit wody, wachlarz odcieni piasku, biel morskiej piany, brązy zaczerpnięte z wytrawionego solą, wyrzuconego na brzeg drewna. Dominują naturalne materiały wykorzystywane w urządzaniu wnętrz: drewno, kamień, wiklina, trawa morska czy lniane płótno.

Proste, klasyczne formy, miękkie linie, symetria, wszechobecne naturalne światło i przestrzeń.

Apartament typu penthouse to również duży taras, czasami o powierzchni przeszło kilkudziesięciu metrów kwadratowych, z którego rozciąga się niczym niezakłócony widok na taflę wody i nadmorską zieleń. Jest jak ogród, w którym można postawić meble wypoczynkowe, a latem urządzić piękne garden party.

PRESTIŻ ZNANY Z NAJWIĘKSZYCH METROPOLII ŚWIATA W SERCU UROKLIWEJ NADBAŁTYCKIEJ PRZYRODY

WILLE PRZENIESIONE DO PIĘKNEJ, NADBAŁTYCKIEJ SCENERII

Urządzone w stylu hampton oscylują między prostotą a luksusem, przy czym luksus jest tu bardzo dyskretny – kryje się w wysokiej jakości materiałach, precyzji wykonania i nade wszystko w komforcie, który jest tu najważniejszy.

Duża otwarta przestrzeń wnętrz oraz ogromna ilość przeszkleń pozwalają na pełną harmonię z otoczeniem. Bezkres nieba, błękitna tafla wody oddziałują na zmysły. Można kłaść się spać i budzić z widokiem morza przed oczami. Można słyszeć szum fal, krzyk mew, wpatrywać w zachodzące słońce z kieliszkiem wina w ręku.

Styl ten wyraża się w lekkich i przyjaznych wnętrzach. Narodził się bowiem z potrzeby wytchnienia w spokojnym otoczeniu, kojącego kontaktu z naturą, w rezydencjach których przestrzenie stanowią niejako odbicie natury.

Mieszkańcy penthouse w Dune Resort mają dostęp do całorocznej strefy wellness z basenami, jacuzzi, salą fitness, sauną oraz wyszukanych smaków dwóch działających restauracji Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie and Bar. W budynku funkcjonuje również strefa symulatorów Dune Golf & Racing.

To może być Twój skrawek nadmorskiego luksusu

Poznaj ofertę sprzedaży penthouse’u

</p>
<p style="text-align: center"> Diana Butowska </p>
<p>

Diana Butowska

</p>
<p style="text-align: center"> Cezary Kulesza </p>
<p>

Cezary Kulesza


    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
    .