NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Dune Resort to efekt pracy i pasji architektów ze studia SAS. Lekka, przezroczysta bryła budynków wtopiona została w piaszczystą wydmę. Otwarta przestrzeń wzmaga poczucie obcowania z otaczającą przyrodą.

MORZE PRZEZ CAŁY ROK

Prywatne apartamenty z widokiem na Bałtyk oraz bezpośrednim dostępem do plaży i promenady tworzą wyjątkowe warunki do wypoczynku jak również pracy twórczej.

Zmieniające się w rytm pór roku morze gwarantuje niespotykany nigdzie indziej relaks.

SMAK I ZAPACH BAŁTYKU

Dostępne dla właścicieli oraz gości resortu ekskluzywna Restauracja oraz rodzinne bistro Dune Brasserie&Bar gwarantują niezapomniane doznania smakowe oraz wyjątkowo przyjemnie spędzone chwile z morzem Bałtyckim w tle.

CAŁOROCZNA STREFA WELLNESS

Ekskluzywna strefa rekreacyjna z kompleksem basenów, jacuzzi i sauną pozwala rozkoszować się kąpielą przez 365 dni w roku, bez względu na pogodę. Chwile spędzone w wodzie niosą ukojenie oraz dodają energii. Na aktywnych czeka wyposażona w nowoczesny sprzęt sala fitness.

STREFA SYMULATORÓW

Multimedialny symulator golfa pozwala na całoroczną grę. Posłuży zarówno profesjonalistom, jaki i osobom, które pod okiem profesjonalnego trenera będą stawiać swoje pierwsze kroki w tej grze. Symulator wyścigowy pozwala odkryć techniki jazdy sportowej wybranego modelu auta na jednym z kilkunastu torów oraz rajdowych odcinków specjalnych.

ZAUFANY INWESTOR I DEWELOPER

 • 24

  Lata obecności na rynku

 • 15

  Zrealizowanych inwestycji

 • 655

  Oddanych apartamentów i domów

 • 31 952 m²

  Oddanej powierzchni (PUM)

Prezes FIRMUS GROUP – Stein Christian Knutsen:

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, rzetelność, szacunek wobec środowiska. Dajemy klientom dokładnie to, co obiecujemy. Mamy biznesowy program na długie lata. Konsekwentnie i rozważnie go realizujemy. Wszystkie zrealizowane przedsięwzięcia to etapy w drodze do głównego celu, którym jest uczynienie z Mielna w perspektywie jednego pokolenia najbardziej ekskluzywnego i pożądanego miejsca wypoczynku nie tylko na polskim Wybrzeżu.