LUKSUSOWE APARTAMENTY

Kompleks Dune Resort oferuje luksusowe apartamenty z widokiem na morze i bezpośrednim dostępem do plaży i promenady. Zobacz, co jeszcze je wyróżnia.

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA
Wszystkie oferowane apartamenty wykończone są pod klucz materiałami najwyższej jakości:
– gotowa zabudowa kuchenna wraz z całym osprzętem AGD,
– całkowicie wykończona łazienka,
– pokoje wykończone z dbałością o detale,
– zintegrowany system zarządzania ogrzewaniem i klimatyzacją – VRV Daikin.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI ARANŻACJI
Styl skandynawski, glamour, a może nowoczesny? Swój apartament będziesz mógł urządzić według własnych upodobań. Na wszystkich etapach możesz liczyć na wsparcie naszych doradców i skorzystać z usług rekomendowanych przez nas architektów wnętrz.

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ
Nasze apartamenty były projektowane z myślą o komfortowym wypoczynku gości. W naszej ofercie znajdują się zarówno przestronne penthouse’y, jak i ekskluzywne apartamenty dwupokojowe oraz trzypokojowe.

ZAPYTAJ O APARTAMENT
[honeypot maniek-666 id:s1681960345414202]

Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×