TOP MODEL

Dune Resort to świetne miejsce do realizacji największych programów telewizyjnych. Przekonała się o tym ekipa TOP MODEL, która zrealizowała u nas jeden z odcinków popularnego talent show.

SESJE ZDJĘCIOWE I RELIZACJE TV

Piękny widok na morze i nowoczesna architektura Dune Resort to znakomita scenografia dla sesji zdjęciowych i programów telewizyjnych. „Pascal, po prostu gotuj”, „Projekt Plaża”, prognoza pogody TVN Meteo, czy sesja kolekcji Big Star – to tylko niektóre realizacje, które miały miejsce w naszym kompleksie.

WYDARZENIA SPORTOWE

Dune Resort upodobali sobie najlepsi kitesurferzy z kraju i zagranicy. To na mieleńskiej plaży możemy obserwować ich zmagania podczas organizowanych tu co roku Mistrzostw Polski oraz Europy.

EVENTY BIZNESOWE I OKOLICZNOŚCIOWE

Przestrzenie kompleksu Dune Resort to także idealne miejsce dla zorganizowania wydarzeń o różnym charakterze jak eventowe wieczorne spotkania z partnerami po większe bale oraz uroczystości ślubne

KONTAKT DLA MEDIÓW

Diana Butowska
tel. 513 122 686

ZAPYTAJ O APARTAMENT
[honeypot maniek-666 id:s1681960345414202]

Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×