WSZYSTKO NA MIEJSCU
Właściciele oraz goście Resortu mają do dyspozycji 330 wyjątkowo zaaranżowanych apartamentów z dostępem do strefy rekreacyjnej z basenami, sauną i ekskluzywną salą fitness. O wrażenia kulinarne dbają szefowie kuchni z naszej ekskluzywnej restauracji oraz rodzinnego bistro.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
Dune Resort to efekt pracy i pasji architektów ze studia SAS. Lekka, przezroczysta bryła budynków wtopiona została w piaszczystą wydmę. Otwarta przestrzeń wzmaga poczucie obcowania z otaczającą przyrodą.

WYNAJEM I WYPOCZYNEK
Za wynajem apartamentów naszych klientów odpowiedzialni są wyspecjalizowani operatorzy. Dzięki temu właściciele nie muszą się o nic martwić, pozostaje im jedynie liczenie zysków. W dowolnym czasie mogą też bezpłatnie skorzystać z własnego apartamentu w ramach nieograniczonych pobytów inwestorskich.

ZAUFANY INWESTOR – FIRMUS GROUP
19 lat obecności na rynku
13 inwestycji zrealizowanych
2 inwestycje w realizacji
544 oddanych apartamentów i domów
29 567 m2 oddanej powierzchni (PUM)
+500 000 m2 pod kolejne inwestycje (PUM)

ZAPYTAJ O APARTAMENT
[honeypot maniek-666 id:s1681960345414202]

Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×