DUNE – PORT TWOJEGO PRZEZNACZENIA

We wschodniej części Mielna powstaje ekskluzywny kompleks apartamentowców nad Bałtykiem. Dune Resort to wyjątkowa inwestycja, która przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na malowniczym Lazurowym Wybrzeżu lub słonecznej Kalifornii.

ETAP II

W TRAKCIE BUDOWY

W drugim etapie kompleksu DUNE Resort zaplanowano blisko 220 apartamentów oraz wyjątkowych penthouse’ów o powierzchni od 25 do 150 m kw, w większości z własnym tarasem lub loggią. Główne lobby pomieści restaurację, salę kominkową i konferencyjną oraz całodobową recepcję z usługami concierge, dbającą o komfort i wygodę mieszkańców. W części rekreacyjnej usytuowano kompleks krytych basenów dla dorosłych i dzieci, jacuzzi, siłownię i SPA. W części podziemnej znajdzie się garaż z prywatnymi miejscami parkingowymi. Uzupełnieniem oferty DUNE Resort będzie własna piekarnia z kawiarnią.

 

LUKSUS PRZY PLAŻY

Luksusowe apartamenty z widokiem na Bałtyk oraz bezpośrednim dostępem do plaży i promenady w Mielnie dają poczucie niezależności i intymności.

Zaprojektowane z pasją budynki doskonale komponują się z nadmorskim krajobrazem.

ETAP I

UKOŃCZONY

114 ekskluzywnych apartamentów i 6 oryginalnych penthouse’ów gotowych do zamieszkania. Na przeznaczonym dla mieszkańców tarasie znajdują się dwa otwarte baseny z podświetlonym dnem, z których roztacza się widok na morze. Na mieszkańców i gości czeka restauracja Dune Restaurant Cafe Lounge. W części podziemnej znajduje się dwupoziomowy garaż z prywatnymi miejscami parkingowymi.

WSZYSTKIE APARTAMENTY SPRZEDANE

POŁĄCZENIE MARZEŃ, PASJI I CHĘCI DĄŻENIA DO PERFEKCJI

Dune Resort to efekt pracy i pasji architektów studia SAS i pracowni Mellon. Architektura inspirowana nadmorskim krajobrazem. Lekka, przezroczysta bryła wtopiona w piaszczystą wydmę. Otwarta przestrzeń dająca poczucie obcowania z przyrodą.

DOBRA ARCHITEKTURA RODZI SIĘ Z PASJI

Nowoczesna architektura inspirowana nadmorskim krajobrazem wpisana została w naturalne otoczenie wydm. Apartamenty z widokiem na Bałtyk i bezpośrednim dostępem do plaży dają poczucie niezależności i intymności. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem szlachetnych materiałów i naturalnych barw łączą w sobie niepowtarzalną elegancję ze skandynawską prostotą.

APARTAMENTY W DUNE

Wnętrza gotowych do zamieszkania apartamentów oddają klimat nadmorskiego kurortu. Dominują naturalne beże, szarości i biele. W połączeniu ze szlachetnymi gatunkami drewna i kamieni dają poczucie spokoju i harmonii. Duże przeszklenia oraz tarasy pozwalają podziwiać krajobraz zarówno podczas upalnego lata, jak i śnieżnej zimy.

PIĘKNY WIDOK

Przeszklone apartamenty DUNE są przedłużeniem nadmorskiej plaży. Z obszernych okien roztacza się widok na pofalowane morze i pochylone od wiatru sosny.

INWESTOR FIRMUS GROUP – JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Firmus jest grupą spółek deweloperskich operujących na Pomorzu Środkowym, w Mielnie i okolicach. Wybudował dotąd w Mielnie apartamentowce Tarasy, kompleks Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna I i II oraz Dune Resort etap I. Obecnie prowadzi budowę drugiego etapu Dune Resort oraz apartamentowca Molo Park. W ofercie sprzedaży jest również kompleks domów jednorodzinnych na Osiedlu Norweskim w koszalińskiej dzielnicy Jamno. Firmus Group finalizuje przygotowanie kolejnych inwestycji: apartamentowców Rezydencja Park Orła, Rezydencja Park Kopernika oraz Azure w Mielnie.

GENERALNY WYKONAWCA
NADZÓR BUDOWLANY
BANK FINANSUJĄCY
ARCHITEKCI