MORZE BAŁTYCKIE
Orzeźwiająca morska bryza przynosi przesycone jodem powietrze. Piaszczysta mierzeja między Bałtykiem i jeziorem Jamno oraz dziewicze plaże zachęcają do długich spacerów. Ciszę i spokój przerywa jedynie krzyk mew i delikatny szum morza. Czas płynie tu wolniej, a ludzie żyją w zgodzie z naturą.

ZACHWYCAJĄCA ROŚLINNOŚĆ
Nieskażone środowisko, wydmy porośnięte unikalnymi gatunkami traw i kwiatów pozwalają na chwilę wytchnienia i obcowania z przyrodą. Brzegi plaży gęsto porasta najokazalsza z nadmorskich roślin – wydmuchrzyca piaskowa. Jej niebieskawe liście pokrywa wosk, który chroni roślinę przed słońcem, wiatrem i solą.

AKTYWNY WYPOCZYNEK
Miłośnicy biegania i nordic walking polubią malownicze ścieżki w pachnących borach sosnowych. Rowerzyści mogą rozkoszować się trasami prowadzącymi wzdłuż wybrzeża do latarni morskiej w Gąskach oraz przystani rybackich w Unieściu i Chłopach.

JEZIORO JAMNO
Żeglarze i surferzy odnajdą sprzyjający klimat i bezpieczne przystanie na jeziorze Jamno. To także idealne miejsce dla miłośników rowerów wodnych, łodzi wiosłowych, motorówek oraz wędkowania.

ZAPYTAJ O APARTAMENT
[honeypot maniek-666 id:s1681960345414202]

Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×